czwartek, 10 grudnia 2009

Crazy Bag szeleszcząca torebka z motorkiem

Pisałam o prezentach dla kociaków a dzisiaj chciałam pokazać fajną zabawkę, na którą trafiłam przeglądając nieco zawartość internetowych sklepów.
Od razu piszę, że nie mam nic wspólnego z tym sklepem :) a że zabawka ciekawa to trochę ich zareklamuje, gratis.

Torebka na baterię i w dodatku na pilota? Nie, nie nie chowa się do niej pilota samolotu, nic z tych rzeczy! Pilotem włącza się zabawkę! Oj jakie to wygodne, nawet nie trzeba ruszać pupy z fotela. :) Gdyby cena była niższa chętnie przetestowałabym ją na Lunie.

Wracając jednak do wspomnianej torby, muszę przyznać, że pomysłowość producentów jest bardzo duża. Wszystko aby dogodzić futrzakom albo może inaczej, właścicielom. Pozwolę sobie zacytować opis ze strony animalia.pl.


"Crazy Bag - szalona torebka z ukrytą wewnątrz piłeczką z motorkiem zasilanym na baterię i operowanym za pomocą pilota to idealna zabawka dla ciekawskiego kota. Po uruchomieniu pilotem, silniczek steruje piłeczką wewnątrz torby aby toczyła się w losowych kierunkach, a szeleszcząca folia przykuje uwagę kota. Poruszający się przedmiot w szeleszczącej torebce na pewno pobudzi instynkt łowny każdego kota. Pod wpływem motorka torba papierowa "chodzi" i porusza się sama z siebie, staje prosto lub obracać się na boki. Silniczek pracuje stosunkowo cicho, tak więc głównym dźwiękiem jaki dobywa się ze środka torby jest szelest. Piłeczka uruchamiana na pilota, dzięki czemu nie potrzeba wstawać aby wyłączyć produkt kiedy kot skończy się bawić.

Ogromną zaletą produkty jest fakt, że piłeczkę z motorkiem można włożyć do dowolnej papierowej, foliowej i materiałowej "torby" lub starej poszewki, aby zapewnić kotu wspaniałą zabawę."

Fajna sprawa i podejrzewam, że koty mogą być zainteresowane tego typu zabawą. Gdyby tak jeszcze cena była troszkę niższa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wybrane dla Ciebie