poniedziałek, 30 sierpnia 2010

Ład na czterech łapach

Marka Curver od ponad pół wieku tworzy praktyczne produkty gospodarstwa domowego, znajdujące zastosowanie w rozmaicie zaaranżowanych wnętrzach.
Zaprowadzenie ładu i porządku pośród czterech kątów nie jest wyzwaniem, gdy dysponuje się odpowiednim wyposażeniem. Problem może pojawić się dopiero wówczas, gdy do domu wkraczają cztery łapy...

Każdy posiadacz futrzanego pupila wie, że pojawienie się w domu zwierzaka niesie ze sobą tyle samo radości, co codziennych zmagań. Tak samo jak w przypadku innych domowych obowiązków, kluczem do sukcesu jest dobra organizacja pracy,a także odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni, którą dzielimy ze zwierzęciem.

Eksperci w dziedzinie przechowywania nie mogli pominąć tematu akcesoriów i pożywienia dla czworonożnych domowników - tych najmniejszych, i tych całkiem sporych. Problem rozsypanej karmy czy ginących w najmniej oczekiwanym momencie obroży i smyczy został rozwiązany dzięki wprowadzeniu funkcjonalnych i ergonomicznych pojemników do ich przechowywania.
Linia PetLife to gama kilkunastu artykułów przeznaczonych do przechowywania niezbędnych posiadaczom psa, kota czy mniejszych domowych zwierząt. Pudełka, wykonane z najwyższej jakości tworzyw, dostępne są w różnych rozmiarach, a większość z nich wyposażono w szereg udogodnień dla posiadaczy czworonogów.
Hermetyczne zamknięcie, na przykład, jest istotne dla zachowania wartości odżywczych zawartych w suchej karmie, natomiast praktyczne przegródki i szufladki pozwalają na utrzymanie w idealnym ładzie zabawek czy akcesoriów do pielęgnacji.

Cała gama produktów podzielona jest na pojemniki na pożywienie - suche i świeże - oraz pudełka przeznaczone do przechowywania psich czy kocich skarbów.
Praktyczne w domu i nieodzowne w podróży, pozwolą na utrzymanie ładu tam, gdzie swoje zasady próbują zaprowadzić czworonożni towarzysze.
Produkty PetLife można nabyć w wybranych sklepach zoologicznych na terenie całego kraju, a także w sklepie internetowym na www.petlife.pl.
Ceny: od 6,99 do 129,99 złotych.
Inf. prasowa

1 komentarz:

  1. Zostalas otagowana:)I otrzymalas ode mnie nagrodę przechodnią Bloggerów "To lubię!"

    http://dwa-brytki.blogspot.com/2010/09/to-lubie.html

    Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń

Wybrane dla Ciebie