czwartek, 18 sierpnia 2011

Prawie 8,5 tys. zł dla zwierząt od MyDeal.pl i Petstar.pl

Serwis zakupów grupowych MyDeal.pl i sklep z artykułami dla psów i kotów Petstar.pl przekażą 8436 zł na działalność Fundacji Zwierzofani. Suma ta została zebrana podczas specjalnej wspólnej promocji karmy Eukanuba dla psów.

Część przekazanej kwoty zostanie wykorzystana na zorganizowanie dorocznej akcji „Zerwijmy łańcuchy”, której głównym pomysłodawcą i organizatorem jest miesięcznik „Mój Pies”. Tym razem wydarzenie będzie miało miejsce 18 września i jak co roku obejmie swym zasięgiem całą Polskę.

Pozostałe środki zostaną przeznaczone na cele edukacyjne (ulotki informacyjne, konspekty lekcji dla szkół) związane z popularyzacją wiedzy na temat humanitarnego traktowania zwierząt.


Jesteśmy wzruszeni, że tak wielu użytkowników okazało się być osobami niezwykle wrażliwymi i swym zaangażowaniem postanowiło przyczynić się do polepszenia sytuacji zwierząt w Polsce – powiedziała Celestyna Król, Prezes Fundacji Zwierzofani.

Podczas pięciodniowej promocji sprzedano ponad 200 worków karmy. – Sukces tego pilotażowego przedsięwzięcia przekonuje nas, że warto organizować takie akcje. Nasi użytkownicy chętnie pomogli zwierzętom i mamy nadzieję, że zaangażują się również w kolejne projekty dobroczynne planowane przez nasz serwis – powiedział Filip Goździewicz, prezes MyDeal.pl

Fundacja Zwierzofani powstała w 2011 roku z inicjatywy miesięcznika "Mój Pies". Jej głównym celem jest ufundowanie wetbusu do mobilnej, bezpłatnej sterylizacji psów i kotów, a także prowadzenie aktywnych działań w celu zmniejszenia liczby bezdomnych zwierząt. Prezesem Fundacji Zwierzofani jest Celestyna Król, a w jej radzie zasiadają: Aneta Awtoniuk, Maria Góralczyk, Agata Młynarska i Artur Dobrzyński.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wybrane dla Ciebie